O nas

Zajmujemy się działalnością artystyczną, edukacyjną oraz rozrywkową.
Amok to stan silnych emocji, euforii, zapamiętanie się w czymś

 – stąd nazwa naszego kwartetu.

Muzyka jest tym, co nas odrywa od codzienności, pozwala nam wyrazić siebie i swoje uczucia. Chcemy podzielić się naszą pasją z tymi, którzy szukają drogi rozwoju artystycznego, chcą pięknie przeżyć ważne dla siebie wydarzenia, czy po prostu spędzić twórczo wolny czas.

a2
Jesteśmy absolwentkami Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Naszą kilkunastoletnią edukację uzupełnił udział w wielu kursach muzycznych polskich i zagranicznych, konkursach solowych i zespołowych. Połączyła nas wspólna praca w Polskiej Orkiestrze Sinfonia Iuventus. Chciałybyśmy zaszczepić naszą miłość do muzyki już w małych dzieciach, ale także dotrzeć do dorosłych odbiorców, pokazać im, że przy muzyce klasycznej można się wzruszyć, ale także dobrze bawić.
m2
Każda z nas ma rodzinę, dlatego nieobce są nam zainteresowania zarówno dorosłych, jak i dzieci. To doświadczenie pomaga nam układać warsztaty dla dzieci w taki sposób, by były interesujące i rozwijające dla konkretnej grupy wiekowej. Każda z nas przeżyła też swój Wielki Dzień, dlatego dobrze rozumiemy oczekiwania i potrzeby par planujących ślub i umiemy przeżyć ten dzień
razem z nimi. Świętując nasze rodzinne jubileusze, poznajemy również potrzeby jubilatów: juniorów i seniorów.
o2
W naszej codzienności próbujemy pogodzić życie osobiste, rodzinne i zawodowe, własny rozwój artystyczny – z oczekiwaniami naszych bliskich oraz z wymogami codziennego życia. Bywa to trudne, gdyż mamy razem 4 mężów, 11 dzieci, 3 koty i psa. To nas uczy dobrej organizacji czasu i pomaga nam odpowiednio zaplanować każde artystyczne wydarzenie, którego się podejmujemy.
k2
Jesteśmy młodymi kobietami. Dbamy o swój rozwój. Lubimy pracować, ale cenimy także dobrą rozrywkę. Dlatego podejmujemy się organizacji zarówno warsztatów artystycznych dla dzieci, oprawy muzycznej ślubów i wydarzeń biznesowych, jak również imprez rozrywkowych. Szczególnie cennym doświadczeniem są dla nas koncerty. Przygotowujemy programy z muzyką klasyczną, filmową i rozrywkową. Żywy kontakt z publicznością jest dla nas niezwykle rozwijającym doświadczeniem.