O nas

Zajmujemy się działalnością artystyczną, edukacyjną oraz rozrywkową.
Amok to stan silnych emocji, euforii, zapamiętanie się w czymś

 – stąd nazwa naszego kwartetu.

Muzyka jest tym, co nas odrywa od codzienności, pozwala nam wyrazić siebie i swoje uczucia. Chcemy podzielić się naszą pasją z tymi, którzy szukają drogi rozwoju artystycznego, chcą pięknie przeżyć ważne dla siebie wydarzenia, czy po prostu spędzić twórczo wolny czas.

a2
Jesteśmy absolwentkami Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Naszą kilkunastoletnią edukację uzupełnił udział w wielu kursach muzycznych polskich i zagranicznych, konkursach solowych i zespołowych. Połączyła nas wspólna praca w Polskiej Orkiestrze Sinfonia Iuventus. Chciałybyśmy zaszczepić naszą miłość do muzyki już w małych dzieciach, ale także dotrzeć do dorosłych odbiorców, pokazać im, że przy muzyce klasycznej można się wzruszyć, ale także dobrze bawić. Grałyśmy m.in.: w Filharmonii Narodowej (2023), Bielańskim Ośrodku Kultury, Centrum Kultury Łomianki, Centrum Kultury Wilanów, na festiwalu „Strefa Ciszy”, „Imieninach Kochanowskiego”, festiwalu Muzyki Kameralnej w Urlach, koncertach „Smykofonii”, finale „Malowanego Lata”.
m2
Każda z nas ma rodzinę, dlatego nieobce są nam zainteresowania zarówno dorosłych, jak i dzieci. To doświadczenie pomaga nam układać warsztaty dla dzieci w taki sposób, by były interesujące i rozwijające dla konkretnej grupy wiekowej. Nasze autorskie warsztaty „Muzyczna Ciekawość Świata” cieszą się ogromną popularnością w szkołach, przedszkolach i ośrodkach kultury. Każda z nas przeżyła też swój Wielki Dzień, dlatego dobrze rozumiemy oczekiwania i potrzeby par planujących ślub i umiemy przeżyć ten dzień razem z nimi. Świętując nasze rodzinne jubileusze, poznajemy również potrzeby jubilatów w każdym wieku.
o2
W naszej codzienności próbujemy pogodzić życie osobiste, rodzinne i zawodowe, własny rozwój artystyczny – z oczekiwaniami naszych bliskich oraz z wymogami codziennego życia. Bywa to trudne, gdyż mamy łącznie 4 mężów, 13 dzieci, 2 koty i psa. To nas uczy dobrej organizacji czasu i pomaga nam odpowiednio zaplanować każde artystyczne wydarzenie, którego się podejmujemy.
k2
Jesteśmy młodymi kobietami. Dbamy o swój rozwój. Lubimy pracować, ale cenimy także dobrą rozrywkę. Dlatego podejmujemy się organizacji zarówno warsztatów artystycznych dla dzieci, oprawy muzycznej ślubów i wydarzeń biznesowych, jak również imprez rozrywkowych. Grałyśmy m.in. dla: Muzeum POLIN, firmy Sephora, PGE Polska Grupa Energetyczna S.A, Biblioteki Narodowej, Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, Hotelu Europejskiego, Trybunału Konstytucyjnego, Polskiego Instytutu Wydawniczego, Poczty Polskiej. Szczególnie cennym doświadczeniem są dla nas koncerty. Przygotowujemy programy z muzyką klasyczną, filmową i rozrywkową. Żywy kontakt z publicznością jest dla nas niezwykle rozwijającym doświadczeniem.